Son Yazılar
Başlangıç » Genel » TAKİP EDİYORMUŞ….

TAKİP EDİYORMUŞ….

Başbakan; İBDA Mimarı Salih Mirzabeyoğlu’na yapılan hukuksuzluk ve adaletsizlik ile ilgili iki defa canlı yayında açıklama yaptı. İkisinde de; “Takip ediyoruz, talimat verdim” dedi. Ama gelinen süreçte, sadece takip etmekle kaldığı ve adım atmadığı görülüyor. Biz de nasıl takip ettiğine bir bakalım:

Başbakan, o zamanlar, İstanbul Belediye başkanı idi ve işadamları
ile, Amerikalılar ile görüşüyordu, onun için takip ediyordu….

Artık anlaşmışlar ve iktidar yolunun nasıl açılacağı ve karşılığında neler verileceği karara bağlanmıştı. Tabii Başbakan bu kadar yoğun(!) gündemde, sadece takip ediyordu..

Artık, iktidar olmuşlardı, öyle ki; Irak’taki kahraman(!) Amerikan askerlerine dua ediliyor, Amerika’nın Irak’taki başarısı bizim(!) başarımız sayılıyor, İBDA Mimarı Salih Mirzabeyoğlu’na “TELEGRAM” işkencesi uygulanıyor, ama Başbakan hâlâ takip ediyor…

Kalfalık dönemi bitmiş, usta olunmuş, kanun geriye yürütülmüş, Salih Mirzabeyoğlu tek kişilik hücreye alınmış, “TELEGRAM” işkencesi hız kesmeden devam etmiş, ama Başbakan hâlâ takipte….

Ve 2014… Paraleller öğrenilmiş, bir zamanlar davulla, zurnayla, halayla Silivri’ye tıkılan; Ergenekoncu, Balyozcu, 28 Şubatçı ne kadar din, vatan düşmanı hain varsa, dışarı çıkmış, ama Mirzabeyoğlu için hâlâ takip…
Şimdi şunu soruyoruz:
Acaba bütün bu zaman içerisinde, Başbakan’ın takip ediyoruz dediği, ihaleler, vatan toprağı satmalar, Avrupa Birliği uyum yasaları, yedi sülalesini zengin etmeler, oğulların gemi rotalarını takip etmekten mi bahsetti?
Herhalde bu kadar zamandır, Mirzabeyoğlu Davasını takip etse idi, muhakkak ama muhakkak bir sonuç alınırdı. Bak adam ihale takibinden, Dünya’nın “en zengin” Başbakanları arasına girdi. Demek ki takip edince oluyormuş.

Like
Beğen Muhteşem Haha Şaşırtıcı Üzücü Kızgın

Hakkında: vadetamam

Kontrol Ediliyor

Özgecan gelmez artık idam gelsin!

ÖZGECAN ASLAN VE İDAM Tecâvüze uğrayıp, vahşice katledilen? Özgecan Aslan? Bu olay bir kere daha …

HİKMET EHLİNDEN İBRETLİ ve ÇARPICI SÖZLER- İmam Gazalî

HİKMET EHLİNDEN İBRETLİ ve ÇARPICI SÖZLER   Hikmet; Yüce Allah tarafından kula bahşedilen bir şeydir; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir